Profil společnosti

Kontaktujte nás

Zavolejte nám na: 86-0631-3581111 (mezinárodní obchod)

Fax: 86-0631-8805589

Add: Č.9 JiuLong Road, hospodářský rozvoj zóny, Wendeng, Weihai City, provincie Shandong, Čína 264400

Napište nám: sales@composite-china.com

Pracovní doba:

Po So (8:00-17:00 hod)

Zavolej nám, až budete potřebovat pomoc. Jsme vždy rádi pomohou

Odkaz na webové stránky:

www.Composites-China.com

http://xinbocomposite.en.Alibaba.com/

WeiHai XinBo složené Products Co., Ltd. se nachází v krásném městě scénické skvrny, Wendeng, který má pověst "vesnic dlouhověkosti"v Číně. Naše společnost byla založena v roce 2005. S téměř 10 years'development nyní vlastní naše nové moderní kancelářské budovy, mnoho CNC stroj výrobních linek a pokročilé výrobní dílny, které má rozlohu více než 4000 metrů čtverečních.

WeiHai XinBo složené Products Co., Ltd. je dodavatel profesionální složeného výrobku, který je uhlíkové vlákno, skelné tkaniny a vysoký výkon kompozitů produkci rozvoj a aplikace. Naše společnost má silné schopnosti integrace zdrojů a využití. Vybudovali jsme globální síť marketing. Kromě toho jsme vybudovali dlouhodobé spolupráce s mnoha vědeckých institucí tak máme silný tým výzkumu a vývoje. Založeno na ty, jsme vyvinuli řetězce výzkumu, výroby a prodeje, který má konkrétní průmyslové hodnoty a konkurenční výhody.

Jsme se specializoval v mnoha oblastech, jako jsou průmyslové stroje, zemědělství, inteligentní dopravní systém (IDS), energie, sportovní, automobilový průmysl, marine, letectví, kosmonautika a tak dále.

Naše hlavní produkty patří: uhlíkové vlákno trubice, trubice protahovací, kajakové pádlo, SUP pádla, nečinnosti válec a hnací hřídel pro stroje, držadlo nástroje, okno čištění vody krmil Poláci, letadlo model trubky, plachetnici stěžeň, dálniční mýtné systém bariéra paže, výfukové trubky a Šála pro automobilů a motocyklů, automobilů upravena příslušenství, teleskopické tyče, teleskopický stožár, mořské stožár, vody osvobodit výrobky, zvláštní formoval produktů , atd.

Proces výroby produktů zahrnuje: roll-, navíjení, extrudovaná, vakuové tváření a formovat lisování.
Materiál: 100 % uhlíkových vláken, hybridní, 100 % laminát, kevlar
Hledáte: 3K Keprové vazbě, 3K plátnové vazbě, přírodní povrch, leštěné nebo lesklý, matný
Barva: jako požadavky

Naše produkty striktně provádí požadavek ISO 9001 mezinárodní certifikace. V principu "Je vynikající, upřímné služby" s koncepcí "profesionální, věrný, důvěryhodný", jsme udržet zlepšení a rozšíření trhu s dobrou vírou a příznivé ceně. Máme vysokou popularitu v této oblasti a vyvážet výrobky do Asie, Evropa, Amerika a mnoha dalších zemí. Jsme už byli spolupracoval s mnoha slavných klientů - IPC Eagle (USA), Shimano (Japonsko), Mitsubishi (Japonsko), China Aerospace č. 703 Institute, Výzkumný ústav automatizace a tak dále.

Některý z našich produktů je třeba zájmů, prosím neváhejte a kontaktujte nás.