Kategorie

Kontaktujte nás

Zavolejte nám na: 86-0631-3581111 (mezinárodní obchod)

Fax: 86-0631-8805589

Add: Č.9 JiuLong Road, hospodářský rozvoj zóny, Wendeng, Weihai City, provincie Shandong, Čína 264400

Napište nám: sales@composite-china.com

Pracovní doba:

Po So (8:00-17:00 hod)

Zavolej nám, až budete potřebovat pomoc. Jsme vždy rádi pomohou

Odkaz na webové stránky:

www.Composites-China.com

http://xinbocomposite.en.Alibaba.com/

Uhlíkových vláken produkty

- Aug 03, 2015 -

Neexistuje tedy žádný oxid keramického materiálu, ani jméno z technického hlediska. Uhlíku krystal je jen jeden pro výrobu produktů třeba jména. Na národní úrovni o technické údaje elektrické podlahové vytápění a průmyslové standardy je uhlík, Crystal topení toto prohlášení nelze nalézt. Topný prvek materiálu nejsou stejné. Uhlíkových vláken topný článek je uhlíkové vlákno jako dirigent materiál. Je to silnější než ocel, malé hustotě než hliníku a nerezu odolnější vůči korozi než ocel odolnější vůči vysoké teplotě, ale také vodivé jako měděné elektrické, tepelné a mechanické materiál. Produkty jsou široce používány v letectví, sportovní vybavení, zdravotnické prostředky.

Uhlíku krystal, jednoduše řečeno, uhlík, Crystal produkty jsou částice uhlíku pro vodivé materiály, spojení lepidlo zatlačena do listu. Produkce tohoto výrobku nevyžaduje žádné špičkové technologie a patenty, právě z tohoto důvodu, bude vypuknout přes noc více než 10 domácích výrobců. Elektromagnetické rušení bez použití, žádný prach, žádný hluk a znečištění. Topení se rychle: Tento produkt je vyhřívané 1-2 minuty tepelného hospodářství: Tento produkt je určen pro nízkou cenu, které jsou dostupné pro širokou veřejnost, nejen koupi ušetřit peníze pomocí úspor, přeměna energie o 30 % (kovové teplo) a může automaticky kontrolovat teplotu. A tento výrobek má roli fyzioterapie zdravotních produktů v teplo ve stejnou dobu, má také daleko infračervené záření vlnové délky 3-20um, míra konverze záření je vyšší než 68 %, vyšší než národní standardy pro podobné výrobky. Daleko infračervené je moderní lékařské komunitě jako "světlo života", výzkum ukázal, že lidské tělo pro infračervené je lepší absorpci větší než 6m, po obdržení daleko infračervený, rezonanční absorpce lidských tkání a buněk, zlepšuje činnost metabolismu redukuje přebytečný tuk. Elektrické infračervené vlnové délky 3-20um linie, daleko infračervený na lidské zdraví a radiační terapie účinky nečistěte chemicky, je nové produkty pro zelené úspory energie. Bezpečné, spolehlivé, dlouhá život.

Produktu částí a celku jsou obvykle testovány důsledné promítání, stárnutí a dielektrické pevnosti, než standardní 2000V, zhoršuje jeho uhlíkových vláken topné prvky vysokým tlakem, zcela překonat topné folie, vodivé nátěry, toneru a jiné topné prvky, snadno rozbít, snadno odpadávají, peroxid, nadproudovou, nízká tepelná odolnost a izolační vady. Tento výrobek je lehký, bez znečištění, robustní, životnost není méně než 100 000 hodin. Má tři vrstvy řízení teploty. 1 drát s více než teplotní ochrany spínač. 2 termostat s tepelnou ochranou pryč. 3 teplota konstantní pokojové teplotě nastavení přepínače lze nastavit udržovat v teple. Dát pohoršení odpor více než 3000 v. Magnetické vlny záření neexistuje. Technické údaje maximální provozní teplota: 300 ℃ dlouhodobé užívání napětí: 3-600V AC 12-380V dlouhodobé pracovní teplota: 80-200 ° c tlak: 3700-5000v (50HZ) 1min, bez blikání rozpis izolační odpor > 500 mohm využít okolní teplota: -55- + 45


Related Products