Kategorie

Kontaktujte nás

Zavolejte nám na: 86-0631-3581111 (mezinárodní obchod)

Fax: 86-0631-8805589

Add: Č.9 JiuLong Road, hospodářský rozvoj zóny, Wendeng, Weihai City, provincie Shandong, Čína 264400

Napište nám: sales@composite-china.com

Pracovní doba:

Po So (8:00-17:00 hod)

Zavolej nám, až budete potřebovat pomoc. Jsme vždy rádi pomohou

Odkaz na webové stránky:

www.Composites-China.com

http://xinbocomposite.en.Alibaba.com/

Analýza selhání motocyklu trubek 1

- Aug 07, 2016 -

Analýza selhání

Motor při práci, je-li ocas výfuku mají modrý kouř výtok, může být jev je to spotřeba ropy příliš rychle, příčinou selhánítrubky uhlíkových vlákenmůže být že množství ropy je příliš mnoho, válec kompresní tlak je nižší než zadaná hodnota, píst a válec zeď clearance je příliš velký, opotřebení pístních kroužků a špatné těsnění, nejprve zkontrolujte množství oleje, protože příliš mnoho ropy je snadno způsobit olej je.

Zkontrolujte hladinu oleje a ne jen po kontrole vzplanutí motoru by měla být kontrolována po vypnutí 10 minutách znovu. Je-li hladina oleje na vysoké straně, by měly být extrahovány nebo vyfukujte olej, oleje, pokud je normální hladina oleje, využití stroje a dost dlouho, byste měli zkontrolovat tlak válce a pístu, pístních kroužků a válec zeď opotřebení a make prostor zvyšuje možnost růstu propast ropy nahoru.

Pro válec zeď opotřebení, píst a válec odbavení více než pravidla, jen dělat nudné válce, píst a tak dále metodu výměny. Jen po generální opravě nebo změněné v motoru pístních kroužků často kvůli pístní kroužek vnitřní a vnější řez (zkosení) je nainstalován v oleji. Pokud se zobrazí tento druh okolnost, by měla nahradit pístní kroužek.


Related Products