Kategorie

Kontaktujte nás

Zavolejte nám na: 86-0631-3581111 (mezinárodní obchod)

Fax: 86-0631-8805589

Add: Č.9 JiuLong Road, hospodářský rozvoj zóny, Wendeng, Weihai City, provincie Shandong, Čína 264400

Napište nám: sales@composite-china.com

Pracovní doba:

Po So (8:00-17:00 hod)

Zavolej nám, až budete potřebovat pomoc. Jsme vždy rádi pomohou

Odkaz na webové stránky:

www.Composites-China.com

http://xinbocomposite.en.Alibaba.com/

Ukázat vám, jak vybrat list uhlíkové vlákno

- Aug 03, 2015 -

Mnohé aspekty mého života na uhlíkové vlákno panely, stavebnictví, podpora a tak dále, s rozvojem ekonomiky, je více a více poptávku po uhlíkové vlákno desky, například karbonu, rozmanitost a kvalita také stala velkým poznámku, vás naučí, jak koupit nepovinné uhlíkové vlákno panely níže:

1, uhlíkové vlákno je vyroben z uhlíkových vláken prepreg pryskyřic pod tlakem po někteří výrobci, relativně levné čedičové látkou předstírá, že zpracování na listy s uhlíkovými vlákny list, můžete vidět, je-li jeho barva je čistá černá, barva a hladké, vysoká teplotní odolnost, odolnost proti korozi a další vlastnosti pro splnění požadavků.

2, technologie různých výrobců liší, i při stejných surovin, existují kvalitativní rozdíly. Při nákupu, podívejte na desku, bublina zalamování řádků tam je bez zkosení. Směs dobře kvalitní uhlíkové vlákno, pryskyřice a uhlíkových vláken.

3, výběr značky, cena je také důležité. Dongguan asociace z uhlíkových vláken a importovaných uhlíkových vláken a pryskyřic, tvořená nejmodernější strojní výroba, kvalitní, cenově dostupné a nákladově efektivní.

4, jiní jako dodací lhůty, s nebo bez nástrojů, personální služby, kvalitní inspekční zprávy, jsou faktory, aby zvážila. Naše produkty rychlou dobu dodání, formální, prostřednictvím mnoha mezinárodních nejvyšší kvality a absolutní jednoduchost použití.


Related Products