Kategorie

Kontaktujte nás

Zavolejte nám na: 86-0631-3581111 (mezinárodní obchod)

Fax: 86-0631-8805589

Add: Č.9 JiuLong Road, hospodářský rozvoj zóny, Wendeng, Weihai City, provincie Shandong, Čína 264400

Napište nám: sales@composite-china.com

Pracovní doba:

Po So (8:00-17:00 hod)

Zavolej nám, až budete potřebovat pomoc. Jsme vždy rádi pomohou

Odkaz na webové stránky:

www.Composites-China.com

http://xinbocomposite.en.Alibaba.com/

Pultruded Tube

Pultruded Tube

Pultruded tubes: Naše firma dodává širokou škálu kvalitních dutých standardních a zakázkových pultruded trubek. Nabízíme kulaté, čtvercové a obdélníkové tvarované FRP pultruded trubky. Jsou k dispozici jako konstrukční pultruze nebo jako pultruděné elektrické tvary. Naše Pultruded Trubky jsou ...

Odeslat dotazChat Now

Podrobnosti o produktu

Pultruded trubky:

Naše společnost dodává širokou škálu kvalitních dutých standardních a zakázkových pultruded trubek. Nabízíme kulaté, čtvercové a obdélníkové tvarované FRP pultruded trubky. Jsou k dispozici jako konstrukční pultruze nebo jako pultruděné elektrické tvary.

Naše Pultruded Trubky jsou vyrobeny tak, aby byly mimo jiné odolné vůči korozi, nemagnetické. Mohou být také vyrobeny jako nehořlavé.

Všechny pultruded trubice (kulaté, čtvercové nebo obdélníkové) mohou být vyráběny v široké řadě pryskyřicových systémů, skleněných matric a barev. Naši inženýři vám pomohou navrhnout svůj trubkový profil, abyste maximalizovali sílu profilu a zároveň eliminovali váhu, materiál a nakonec cenu.


XINBO COMPOSITE je jedním z nejvýkonnějších výrobců trubek a trubek v Číně, s profesionální tovární jsme schopni vyrábět levné pultruded trubky se spolehlivou kvalitou. Vítejte na velkoobchodních produktech od nás.

Dotaz