Kategorie

Kontaktujte nás

Zavolejte nám na: 86-0631-3581111 (mezinárodní obchod)

Fax: 86-0631-8805589

Add: Č.9 JiuLong Road, hospodářský rozvoj zóny, Wendeng, Weihai City, provincie Shandong, Čína 264400

Napište nám: sales@composite-china.com

Pracovní doba:

Po So (8:00-17:00 hod)

Zavolej nám, až budete potřebovat pomoc. Jsme vždy rádi pomohou

Odkaz na webové stránky:

www.Composites-China.com

http://xinbocomposite.en.Alibaba.com/

Pultruzní sklolaminátový pól

Pultruzní sklolaminátový pól

Trubky z potaženého skelného vlákna: Naše firma dodává širokou škálu kvalitních dutých standardních a zakázkových trubek ze skleněných vláken. Nabízíme kulaté, čtvercové a obdélníkové tvarované FRP pultruded trubky. Jsou k dispozici jako konstrukční pultruze nebo jako pultruděné elektrické tvary. Náš...

Odeslat dotazChat Now

Podrobnosti o produktu

Trubky ze sklolaminátu:

Naše společnost dodává širokou škálu kvalitních dutých standardních a zakázkových trubek ze sklolaminátu. Nabízíme kulaté, čtvercové a obdélníkové tvarované FRP pultruded trubky. Jsou k dispozici jako konstrukční pultruze nebo jako pultruděné elektrické tvary.

Naše trubky ze skelných vláken jsou vyrobeny tak, aby byly mimo jiné odolné proti korozi, nevodivé, nemagnetické. Mohou být také vyrobeny jako nehořlavé.

Všechny pultružované trubky ze skelných vláken (kulaté, čtvercové nebo obdélníkové) lze vyrábět v široké řadě pryskyřicových systémů, skleněných matric a barev. Naši inženýři vám pomohou navrhnout svůj trubkový profil, abyste maximalizovali sílu profilu a zároveň eliminovali váhu, materiál a nakonec cenu.

XINBO COMPOSITE je jedním z nejvýkonnějších výrobců trubek a trubek v Číně, s profesionální tovární jsme schopni vyrábět levné pultrusion sklolaminátové tyče se spolehlivou kvalitou. Vítejte na velkoobchodních produktech od nás.

Dotaz